KVALITA 
ORIGINALITA 
DESIGN 
| | | | |Ukázky realizací některých kuchyní. Kliknutím na fotografii zobrazíte celou galerii.

Kliknutím otevřete celou galerii Kuchyně v rustikálním stylu s dvířky z masivního dubu je řešena do tvaru L se samostatným barovým pultem doplněným o zásuvkový úložný prostor.
Kliknutím otevřete celou galerii Kuchyňská linka navržená do staršího zrekonstruovaného domu je spolu s celým interiérem provedena v kombinaci masivní olše a lamina s desénem olše. Na fotografiích je zachycen stav v průběhu montáže.
Kliknutím otevřete celou galerii
Moderně pojatá kuchyně ve tvaru L v materiálové kombinaci bukového lamina a hliníku s dřezem umístěným v rohové skříňce. Řešení je doplněno o několik zajímavých detailů zvýrazňujících celkový design kuchyně.
Kliknutím otevřete celou galerii Řešení moderní kuchyňské linky se stolem v podobě ostrůvku. Použití dubového desénu lamina v podélné orientaci let opticky zvětšuje prostor celé kuchyně. Vybavení vestavěnými spotřebiči, včetně 900 mm široké varné desky a výrazné digestoře, umožňuje využít celý prostor kuchyně pro pohodlné vaření.
Kliknutím otevřete celou galerii Jednoduché řešení malé kuchyně do bytu v panelovém době. Maximální využití malého prostoru je umocněno rohovým dřezem, jako materiál bylo zvoleno světlé lamino v dezénu jasanového dřeva. Spolu s bílými spotřebiči tak vzniká v prostor s příjemným prosvětleným dojmem.
Kliknutím otevřete celou galerii Minimalistická paneláková kuchyň v atraktivním moderním stylu. Kombinace světle modré a stříbrné barvy lamina a bílých spotřebičů, spolu s řešením horních skříněk v podélném rozdělení a s výklopným otevíráním. Kuchyň zachovává ergonomické rozdělení pracovní plochy vytvořením pracovnícho prostoru mezi dřezem a sporákem.
Kliknutím otevřete celou galerii Rustikální kuchyně v provedení s foliovanými dvířky z MDF desky. Řešení půdorysu do písmene L plně využívá prostor místnosti a zvětšuje užitnou pracovní plochu.
Kliknutím otevřete celou galerii Kuchyně s originálním designovým odsavačem a barevnou kombinací modré a dubového desénu lamina. Rohové umístění varného centra spolu se samostatnou ostrůvkovou digestoří vytváří v kuchyni velký přehledný prostor. Na přání zákazníka byla výška pracovní desky kvůli ergonomii zvýšena na 950 mm.
© 2005 Habakuk